0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Everton
۱
۰
Liverpool
inprogress
۲۲:۳۰
Manchester United
۱
۱
Sheffield United FC
inprogress
۲۲:۳۰
Crystal Palace FC
۰
۰
Newcastle United FC
inprogress
۲۲:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۱
Bournemouth AFC
inprogress
۲۲:۱۵
  Italy Coppa Italia
Atalanta Bergamo
۱
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
FC Lorient
۱
۴
Paris Saint-Germain FC
Finished
۲۰:۳۰
AS Monaco
۰
۰
OSC Lille
inprogress
۲۲:۳۰
Olympique Marseille
۱
۱
OGC Nice
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie
AFC Ajax
۱
۱
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
FC Twente
۳
۱
Almere City
Finished
۲۰:۱۵
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۰
۲
FK Rubin Kazan
Finished
۲۱:۰۰
FK Krasnodar
۳
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۲۱:۰۰
Gazovik Orenburg
۱
۲
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Nizhny Novgorod
۲
۳
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۸:۴۵
  Turkey Cup
Trabzonspor
۳
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۲۱:۰۰
  Qatar Stars League
Al-Rayyan
۴
۱
Al-Ahli Doha
Finished
۱۹:۰۰
Al-Shamal
۰
۴
Al Sadd
Finished
۱۹:۰۰
Al Arabi
۱
۲
Al Markhiya
Finished
۱۹:۰۰
Al-Wakra
۲
۴
Al-Gharafa
Finished
۱۹:۰۰
Al Muaidar
۳
۵
Qatar SC Doha
Finished
۱۹:۰۰
Umm Salal
۲
۰
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
۳
۰
Cercle Brugge KSV
inprogress
۲۲:۰۰
Club Brugge KV
۴
۰
Racing Genk
inprogress
۲۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Estudiantes de la Plata
۰
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۱:۳۰
  England Championship
Coventry City FC
۱
۲
Hull City AFC
inprogress
۲۲:۱۵
  Czech Republic Czech Cup
FC Viktoria Plzen
۳
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۹:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group A
Colo Colo
۰
۰
Alianza Lima
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Caracas FC
۱
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۳
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Champions League
Club America
۱
۱
Pachuca CF
Finished
۰۵:۴۵
  Azerbaijan Azerbaijan Cup
FK Gabala
۰
۲
FK Zira
Finished
۱۶:۳۰
FK Qarabag
۴
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Super League
AEK Athens
۳
۰
Panathinaikos
Finished
۲۱:۰۰
Aris Thessaloniki
۱
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۰۰
Lamia 1964
۱
۱
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
۰
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۱:۳۰
Persik Kediri
۴
۴
PSS Sleman
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt
۴
۳
FC Red Bull Salzburg
Finished
۲۰:۰۰
SK Rapid Wien
۱
۳
SK Sturm Graz
inprogress
۲۲:۰۰
TSV Hartberg
۱
۲
LASK Linz
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۴
۰
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۹:۱۵
  South America Copa Libertadores, Group F
Liverpool FC Montevideo
۱
۰
San Lorenzo
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group B
Union La Calera
۰
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۱:۳۰
Alianza Valledupar
۱
۳
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۵:۳۰
  Japan YBC Levain Cup
F.C. Ryukyu
۲
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Gainare Tottori
۲
۵
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۳:۳۰
Nara Club
۰
۶
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۳
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۴
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۳
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
  Asia AFC Champions League
Yokohama F Marinos
۴
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam 2. Division
TP Ho Chi Minh FC II
۱
۱
An Giang
Finished
۱۴:۳۰
Da Nang II
۰
۲
Bac Ninh
Finished
۱۲:۳۰
Dinh Huong
۳
۱
Tien Giang FC
Finished
۱۱:۳۰
Tay Nguyen
۰
۱
Ha Noi II
Finished
۱۱:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Argentina U20 (W)
۰
۲
Brazil U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20 (W)
۱
۰
Peru U20 (W)
Finished
۰۵:۳۰
Paraguay U20 (W)
۲
۰
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Deportivo Garcilaso
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۱
۱
LDU Quito
Finished
۰۵:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al-Bukayriyah FC
۱
۱
Al-Quadisiya
Finished
۱۹:۴۵
Al Jabalain
۰
۲
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۹:۴۵
Jeddah Club
۰
۳
Al Qaisumah
Finished
۲۱:۱۵
  Germany Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
۰
۰
TSV Buchbach
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
۲
۰
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۳۰
IFK Goteborg
۰
۱
BK Hacken
Finished
۲۰:۳۰
IF Brommapojkarna
۱
۱
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۰
۱
Bay Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  Panama First Division Women
Union Colce (W)
۰
۲
Ciex Sports Academy (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۳
۱
Queensland Lions SC
Finished
۱۴:۰۰
Peninsula Power
۰
۰
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand League Cup
Chiangrai United FC
۱
۲
Port F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۰۰
Buriram United FC
۲
۱
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group F
Argentinos Juniors
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
  Colombia Copa Colombia
Tigres FC
۱
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۴:۱۰
  India Indian Super League
FC Goa
۲
۳
Mumbai City FC
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
Lechia Gdansk
۱
۰
Polonia Warszawa
inprogress
۲۲:۰۰
Wisla Plock
۲
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
Arka Gdynia
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
Universitatea Cluj
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۱۵
  Republic of Kosovo Cup
FC Drita Gjilan
۰
۱
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۲
۲
FC Suhareka
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Ferro Carril Oeste
۳
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Liga 2
Deportivo Municipal
۲
۱
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
GFC Topolcany (W)
۴
۵
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۲
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۸:۰۰
FK Samorin
۱
۱
MSK Zilina B
Finished
۱۸:۰۰
Povazska Bystrica
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۸:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۳
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۶:۳۰
Matador Puchov
۳
۲
Tatran Presov
Finished
۱۸:۰۰
FC Petrzalka 1898
۲
۰
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۸:۰۰
MFK Dolny Kubin
۰
۰
FK Humenne
Finished
۱۸:۰۰
Spartak Myjava
۲
۱
FK Pohronie
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Rampla Juniors
۲
۱
Defensor Sporting
Finished
۲۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sportivo Trinidense
۲
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
  Australia FFA Cup
Rockdale Ilinden FC
۲
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۳:۰۰
Bundoora United
۰
۱
Bayside Argonauts FC
Finished
۱۳:۰۰
Western Eagles FC
۲
۲
Hoppers Crossing
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۴
۳
Eastern Lions
Finished
۱۳:۰۰
SD Raiders FC
۲
۴
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
Blacktown City FC
۳
۰
Fraser Park
Finished
۱۳:۰۰
  Hungary Hungary Cup
Nyiregyhaza Spartacus FC
۱
۲
Ferencvarosi TC
Finished
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Club 9 de Octubre
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Vargas Torres
۲
۱
Guayaquil City
Finished
۰۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۴
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۲۰:۳۰
FK Transinvest
۱
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Kaunas
۰
۳
Banga Gargzdai
Finished
۱۹:۳۰
FK Panevezys
-
-
FK Dziugas Telsiai
Cancelled
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Jkt Tanzania
۰
۰
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1 Women
SSU Politehnica Timisoara (W)
۰
۱
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۰۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۰
۰
Farul Constanta (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Atletico Camioneros Reserves
۱
۱
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA San Telmo Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۲۰:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۲
۱
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zvijezda 09
۳
۲
FK Tuzla City
Finished
۱۷:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۲
FK Sarajevo
inprogress
۲۲:۰۰
FK Borac Banjaluka
۱
۰
NK Posusje
Finished
۱۹:۳۰
  France Division 1 Women
Olympique Lyonnais (W)
۲
۱
EA Guingamp (W)
Finished
۲۰:۰۰
Lille (W)
۱
۲
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۲۰:۰۰
Dijon FC (W)
۱
۱
Stade Reims (W)
Finished
۲۰:۰۰
Paris Saint Germain (W)
۱
۱
Paris FC (W)
Finished
۲۰:۰۰
Le Havre (W)
۱
۳
Fleury 91 FC (W)
Finished
۲۰:۰۰
Montpellier (W)
۴
۰
St Etienne (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Serbia Cup
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۰
Partizan Belgrade
Finished
۲۰:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۷:۳۰
  Cameroon Elite One
Fauve Azur Elite
۲
۰
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۶:۳۰
Bamboutos
۰
۲
APEJES FC
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Slavija Sarajevo
۲
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۸:۰۰
FK Modrica
۱
۱
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۲۱:۳۰
Radnik Bijeljina
۳
۰
Omarska
Finished
۲۰:۰۰
Kozara
۲
۲
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۸:۰۰
Velez Nevesinje
۳
۱
FK BSK Banja Luka
Finished
۱۸:۰۰
FK Ljubic Prnjavor
۳
۱
Famos Vojkovici
Finished
۱۸:۰۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۸:۰۰
Rudar Prijedor
۵
۰
FK Leotar Trebinj
Finished
۱۸:۰۰
FK Romanija Pale
۱
۰
FK Laktasi
Finished
۱۸:۰۰
  Slovenia Cup
ND Gorica
۱
۱
ND Beltinci
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Liga Segunda
AVS Futebol SAD
۰
۱
FC Porto B
inprogress
۲۲:۴۵
  England National League South
Maidstone Utd
۰
۱
Aveley
inprogress
۲۲:۱۵
  Romania Liga I Championship Group
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۲
FCSB
inprogress
۲۲:۱۵
FC Farul Constanta
۳
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CSC 1599 Selimbar
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۷:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۱
۰
Enppi
Finished
۱۸:۰۰
Pyramids FC
۳
۲
National Bank
Finished
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
-
-
El Zamalek
Cancelled
۲۰:۳۰
  Brazil Serie B
Brusque
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۳:۳۰
  India Delhi Senior Division
Ajmal FC
۱
۲
Hindustan FC
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Cup Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۰
۰
Panathinaikos (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Andorra Copa Constitucio
Inter Club d'Escaldes
۱
۱
FC Pas de La Casa
inprogress
۲۲:۰۰
  Algeria Algeria Cup
CR Belouizdad
-
-
USM Alger
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Wolverhampton (W)
۳
۰
Derby County (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Albania Cup
KF Tirana
۱
۰
KS Kukesi
Finished
۱۹:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۱
۱
KF Egnatia
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۰
TSB Flensburg
Finished
۲۱:۰۰
SV Todesfelde
۲
۱
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۲۰:۱۵
  Iran 2nd Division
Shahrdari Hamedan
۱
۱
Shahrdari Noshahr
Finished
۱۶:۳۰
Kavir Moghava
۳
۰
Navad Urmia FC
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
NEC FC Bugolobi
۱
۰
Bul FC
Finished
۱۹:۳۰
Express FC
۱
۲
Airtel Kitara FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۰
۰
EBK
Finished
۱۹:۳۰
Pallo-Iirot Rauma
۳
۳
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
SexyPoxyt
-
-
Tampere United
Finished
۱۹:۰۰
TPV Tampere
۳
۱
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۲
Brinkumer SV
Finished
۲۰:۰۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
AB Tarnby
۱
۳
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۱
۰
Altglienicke II
Finished
۲۱:۰۰
  Luxembourg Cup
Niedercorn Progres
۱
۰
FC Differdange 03
inprogress
۲۱:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۲
FC Swift Hesperange
Finished
۲۱:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
۰
۲
UNA Strassen
Finished
۲۱:۳۰
US Hostert
۱
۲
US Mondorf-Les-bains
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Santos FC U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ceara U20
۲
۰
Corinthians U20
Finished
۲۱:۳۰
America MG U20
۳
۴
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional RS U20
۱
۳
EC Bahia U20
Finished
۲۱:۳۰
Cruzeiro U20
۰
۰
Fortaleza EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Palmeiras U20
۳
۲
Athletico Paranaense U20
Finished
۲۱:۳۰
Goias EC U20
۳
۳
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Finland Ykkosliiga
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۱
Jippo Joensuu
Finished
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۱
۱
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
FF Jaro
۴
۲
KäPa/PuLe
Finished
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۵
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Jarvenpaan Palloseura
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۹:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
St Francis FC
۲
۱
Maynooth University FC
inprogress
۲۲:۳۰
Liffey Wanderers
۱
۰
Lucan United
inprogress
۲۲:۳۰
Ballymun United
۰
۲
Usher Celtic
Finished
۲۱:۰۰
Wayside Celtic FC
۰
۱
Malahide
inprogress
۲۲:۱۵
  Togo Cup
Gbohloesu
۱
۱
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Leumit League U19
Bnei Sakhnin FC U19
۲
۳
Ashdod U19
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Hapoel Beer Sheva U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Raanana U19
۲
۱
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante Las Planas (W)
۲
۴
FC Barcelona (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Norway NM Cup
Junkeren
۰
۲
FK Bodo Glimt
Finished
۱۹:۳۰
Træff
۱
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۹:۳۰
Jerv
۰
۳
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Flekkeroy IL
۰
۱
Egersund IK
Finished
۱۹:۳۰
Rade IL
۲
۱
Moss
Finished
۱۹:۳۰
Pors Grenland
۰
۱
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۳۰
Kjelsas Oslo
۳
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۹:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۰
۴
Lysekloster
Finished
۱۹:۳۰
Strommen IF
۴
۵
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۵
Ullensaker Kisa IL
۱
۳
Rosenborg BK
Finished
۱۹:۳۰
Stjordals Blink
۰
۱
Levanger FK
Finished
۱۹:۳۰
Floya
۰
۶
Tromso IL
Finished
۱۹:۳۰
Froya Idrett
۲
۳
Sogndal IL
Finished
۱۹:۳۰
IF Fram Larvik
۰
۳
FK Arendal
Finished
۱۹:۳۰
Mandalskameratene
۰
۷
Bryne FK
Finished
۱۹:۳۰
Eidsvold TF
۱
۰
Mjondalen IF
Finished
۱۹:۳۰
Baerum SK Sandvika
۰
۵
Stabaek
Finished
۱۹:۳۰
Strindheim IL
۱
۲
Molde FK
Finished
۱۹:۳۰
Elverum
۲
۴
Ham-Kam
Finished
۱۹:۳۰
Frigg
۰
۳
KFUM Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Melhus IL
۱
۵
Ranheim Trondheim
Finished
۱۹:۳۰
Askoy FK
۲
۵
SK Brann Bergen
Finished
۱۹:۳۰
Skjervoy
۰
۱
Alta IF
Finished
۱۹:۳۰
Bjarg
۰
۳
Asane IL Ulset
Finished
۱۹:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Aalesunds FK
Finished
۱۹:۳۰
Tromsdalen UIL
۳
۱
FC Lyn Oslo
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Suomen Cup
LPS
۴
۰
EPS Reservi
Finished
۲۰:۴۰
  Switzerland Challenge League
Stade Nyonnais
۰
۲
FC Vaduz
Finished
۲۱:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
۱
۱
Hertford Town
inprogress
۲۲:۱۵
Larkhall Athletic
۰
۰
Westbury Utd
inprogress
۲۲:۱۵
  Guatemala Segunda Division
Pajapita
-
-
Santo Tomas IFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Caravel
۱
۲
SV Jong Aruba
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP
FC Politecnico
۲
۳
Orishas Tepeji FC
Finished
۲۰:۳۰
Tuzos Pachuca
-
-
Universidad del Golfo de Mexico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Xalisco FC
۱
۰
Deportivo Etchojoa
Finished
۲۱:۳۰
CD Cuervos Blancos
۰
۰
Delfines UGM
Finished
۱۹:۳۰
  England National League North
Chorley
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۲۲:۱۵
  England Northern League Division One East
Sheffield FC
۰
۱
Grantham Town
inprogress
۲۲:۱۵
  England National League
Solihull Moors
۴
۲
Halifax Town
Finished
۲۱:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Confluence Queens (W)
۰
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۸:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۲
Robo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia Division 2
Kanifing East FC
۱
۱
Unique Global FC
Finished
۲۰:۰۰
Hart Academy FC
۰
۲
BK Milan
Finished
۲۰:۰۰
Medina United
۰
۱
Gambia Ports Authority
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Cup Women
Viimsi JK (W)
۱
۱
Saku Sporting (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Bokelj Kotor
۰
۱
FK Kom
Finished
۱۸:۳۰
FK Podgorica
۲
۱
FK Grbalj Radanovici
Finished
۱۸:۳۰
FK Otrant-Olympic
۴
۱
FK Lovcen
Finished
۱۸:۳۰
Berane
۲
۳
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۸:۳۰
FK Internacional Podgorica
۰
۲
Igalo
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Vysocina Jihlava U19
۰
۵
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Karvina U19
۰
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۴:۳۰
  Mongolia Cup
FC Ulaanbaatar
۷
۰
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۳۰
Bavarians FC
۰
۹
Khovd
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga North
SSV Jeddeloh
۰
۲
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۲۰:۳۰
Hamburger SV II
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland NIFL Reserves League
Larne Reserves
۲
۲
Linfield Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  San Marino Campionato
AC Juvenes/Dogana
۱
۲
Domagnano
inprogress
۲۲:۱۵
Folgore / Falciano
۱
۰
FC Fiorentino
inprogress
۲۲:۱۵
  Switzerland 2. Liga Interregional
Stade Payerne
۰
۰
FC Dardania Lausanne
inprogress
۲۲:۰۰
Lancy
۵
۱
FC Echichens
Finished
۲۱:۳۰
FC Chatel St Denis
۰
۱
FC Plan Les Ouates
inprogress
۲۱:۴۵
Olympique de Geneve
۳
۱
FC Amical Saint-Prex
inprogress
۲۱:۴۵
FC Concordia Lausanne
۰
۱
FC Prishtina Bern
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Landespokal
Türk Gucu Friedberg
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۲۰:۳۰
FSV Zwickau
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
inprogress
۲۱:۵۰
  Brazil Maranhense
Moto Club
۰
۱
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
FC Suduroy
۰
۲
TB Tvoroyri
Finished
۲۰:۰۰
KI Klaksvík
۲
۳
HB Torshavn
Finished
۲۱:۰۰
B71 Sandur
۱
۲
AB Argir
Finished
۲۰:۰۰
FC Hoyvik
۱
۳
Víkingur Gota
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۳
HJK Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۵
۴
Nea Salamis Famagusta FC
Finished
۱۹:۳۰
Karmiotissa Pano Polemidion
۶
۶
Othellos Athienou
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Cup Women
APLG Gdansk (W)
۱
۲
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۸:۳۰
UKS SMS Lodz (W)
۰
۱
GKS Katowice (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۰
۳
Logan Lightning (W)
Finished
۱۳:۰۰
SWQ Thunder (W)
۱
۰
Ipswich Knights (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۴
Queensland Lions U23
Finished
۱۲:۰۰
  Denmark U19 Ligaen
FC Copenhagen U19
۱
۳
FC Nordsjaelland U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
SpVgg Bayern Hof
۳
۰
DJK Ammerthal
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۲
Rosario Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۰
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Lanus Reserves
۲
۰
CA Independiente Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Gibraltar National League
Europa Point FC
۰
۳
St. Josephs FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland Cup
Augnablik Kopavogur
۰
۰
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Valur Reykjavik
۲
۰
FH Hafnarfjordur
inprogress
۲۲:۴۵
Throttur Reykjavik
۰
۱
HK Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
KA Asvellir
۱
۲
KR Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Valur Reykjavik
-
-
Haukar Hafnarfjordur
Cancelled
۲۲:۴۵
  Honduras Reserve League
Olancho FC Reserves
۰
۰
CD Olimpia Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Real Sociedad Honduras Reserves
-
-
CD Marathon Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England Isthmian Division One North
Enfield Town
۰
۰
Redbridge FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Oberliga Mittelrhein
Union Schafhausen
۰
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۲۰:۱۵
  World Friendly International Matches U20 Women
Jordan U20 (W)
۰
۳
Lebanon U20 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Trikala 1963
۲
۰
Thyella Katsikas
Finished
۱۶:۳۰
Nea Artaki
۱
۱
Neo Keramidi
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Petriti
۰
۲
AE Lefkimmis
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Stavros FC
۰
۲
Anagennisi Artas
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Migori Youth
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۳:۳۰
Mombasa Stars
۰
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Agios Nikolaos
۲
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۳
۱
AO Agia Paraskevi
Finished
۱۶:۳۰
Almyros
۲
۱
Atsalenios FC
Finished
۱۶:۳۰
Fostiras FC
۱
۳
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Atromitos Piraeus
۰
۴
Haidari FC
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۳
۰
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Episkopi FC
۱
۴
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
  Canada Championship
Cavalry FC
۱
۰
Vancouver Langley FC
Finished
۰۴:۳۰
  Zambia Super League
FC MUZA
۰
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
۳
۱
SSV 80 Gardelegen
Finished
۱۹:۴۵
  Argentina Primera B Metropolitana
Club Atletico Acassuso
۱
۱
Sacachispas
inprogress
۲۱:۳۰
  Moldova Cup
CS Petrocub
۵
۱
CSF Balti
Finished
۱۹:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۱
۰
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 2
FC Amitie 2020
۱
۱
Nouakchott Academie
inprogress
۲۲:۲۰
  England Southern League Premier Division South
Plymouth Parkway
۲
۱
Hayes & Yeading FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Serbia Superliga Women
ZFK TSC Kanjiza (W)
۱
۰
Vojvodina (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL
Akron Tolyatti
۰
۰
FK Leningradets
Finished
۱۸:۰۰
Alania Vladikavkaz
۳
۰
PFC Kuban
Finished
۱۷:۳۰
FK Khimki
۱
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۹:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۸:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۸:۳۰
Energiya Khabarovsk
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FC Tyumen
۱
۱
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۷:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۰
۰
Arsenal Tula
Finished
۲۰:۰۰
  Panama Liga Prom
Ciex Sports Academy
۱
۳
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
FC Bikita Minerals
۱
۰
Simba Bhora FC
Finished
۱۶:۳۰
Herentals FC
۲
۲
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Telone FC
۱
۱
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kedah
۲
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga IV
Universitatea De Vest Timisoara
۳
۱
Unirea Jimbolia
Finished
۱۸:۳۰
Millenium Giarmata
۱۰
۲
AS Avantul Topolovatu Mare
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Reserve League
Antigua GFC Reserves
۰
۲
Deportivo Mixco Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Barrancas FC
۱
۲
Deportivo Camioneros
Finished
۲۰:۰۰
  Israel State Cup
Hapoel Beer-Sheva
۲
۲
Maccabi Netanya
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Rotenburger
۰
۶
Kickers Emden
Finished
۲۰:۱۵
  England National League - Division One South-East Women
Queens Park (W)
۲
۱
London Seaward (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany 3.Liga
1. FC Saarbrucken
۱
۱
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۲۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Real Espana
۲
۱
Genesis Huracan
Finished
۰۴:۳۰
  Sierra Leone Premier League
East End Lions FC
۰
۱
Wilberforce Strikers
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia U19 League
JK Tallinna Kalev U19
۱
۱
FC Levadia Tallinn U19
Finished
۱۹:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Korabi
۵
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۱۶:۳۰
  Asia AFC Cup
Central Coast Mariners
۳
۰
Abdish-Ata
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Liga Alef North
Tzerei Umm al-Fahm
۴
۴
Hapoel Bueine
Finished
۱۲:۳۰
  India Shillong Premier League
Ryntih SC
۰
۴
Sawmer SC
Finished
۱۳:۱۵
  India R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۱۳
Zinc Football Academy
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Krasnodar II
۱
۲
Murom
Finished
۱۵:۰۰
Novosibirsk FK
۱
۱
Rodina Moscow U21
Finished
۱۶:۰۰
Metallurg Lipetsk
۲
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Chayka
۱
۰
FC Ufa
Finished
۱۹:۰۰
Rotor Volgograd
۲
۳
Veles Moscow
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
-
-
FC Telavi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Iberia 1999
-
-
FC Torpedo Kutaisi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Gagra
Cancelled
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Panthrakikos
۶
۰
Aris Petinou
Finished
۱۶:۳۰
Thermaikos Thermis
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۳
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Panargiakos
۲
۱
PAE Rodos FC
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Mashuk Pyatigorsk
۱
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۶:۳۰
Irtysh Omsk
۰
۰
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۱
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Torpedo Miass
Finished
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۱
۲
FK Kaluga
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Second Division B
Kafr El Zayat
۰
۰
El Mansoura
Finished
۱۷:۰۰
Alexandria Sporting Club
۳
۰
Markaz Shabab Koom Hamada
Finished
۱۷:۰۰
Alexandria Petroleum
۱
۲
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۷:۰۰
  Ghana Premier League
Dreams FC
-
-
Bechem United
Cancelled
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Cup
SK Cro Vienna
۰
۳
SV Donau
Finished
۲۱:۰۰
  Iceland U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۲
۰
HK/Ymir U19
inprogress
۲۲:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۰
۰
Keflavik/Reynir/Vidir U19
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید